slider5.jpg slider4.jpg slider3.jpg slider2.jpg slider1.jpg
Užsirašykite
Vardas:*
Telefonas:*
Mūsų vadybininkė Jums paskambins ir suderins datą bei laiką.

Vaikų Odontologija

Dažniausia tėvelių daroma klaida – rūpinimasis vaikų dantukais tik tada, kai šie sugenda. Ankstyvoje vaikystėje nuo saldaus, daug angliavandenių turinčio maisto ir besikaupiančių apnašų prasidėjęs kariesas (dantų ėduonis) vėliau gali baigtis kur kas rimtesnėmis ir skaudesnėmis ligomis, todėl odontologijos gydytojai tvirtina, kad vaikų dantukais reikia rūpintis nuo pat tada, kai šie išdygsta.

Silantai

Pirmieji krūminiai dantys išdygsta 5-6 gyvenimo metais. Stomatologai pataria krūminių dantų vainiko vageles hermetizuoti, t.y. užlieti silantais. Naujos kartos silantuose yra fluoro, kuris padeda ilgiau apsaugoti dantis nuo ėduonies. Silantas saugo danties vageles nuo bakterijų bei mikroorganizmų ir veikia kaip fluorą išskirianti medžiaga.

Kaina: 30LT

Fluoro aplikacijos

Ankstyvoji dantų profilaktika atliekama naudojant fluoro aplikacijos (Vaikų dantys labai jautrūs, todėl sukurta naujos kartos profilaktinė priemonė - fluoro aplikacijos. Tereikia vieną minutę palaikyti fluoro želę ir vaikų dantys nuo ėduonies bus apsaugoti 3-4 mėnesius). Fluoro želė tik vieną minutę apgaubusi dantukus, apsaugo juos nuo ėduonies 3-4 mėnesius.

Kaina: 60LT

Nemokamas Diplomas

Pirmo apsilankymo metu mes susipažinsime ir supažindinsime vaiką su odontologo kabinetu, apžiūrėsime Jūsų vaiko dantis, atliksime pažintines procedūras, išaiškinsime dantų priežiūros taisykles, parodysime kaip teisingai valyti dantis. Tikimės, kad Jūsų vaikui tai bus maloni patirtis ir įdomūs atradimai.
Apsilankimo pabaigoje jūsų vaikas gaus specialų diplomą kuris suteiks jam drąsos ir pasididžiavimą savimi.