slider5.jpg slider4.jpg slider3.jpg slider2.jpg slider1.jpg
Užsirašykite
Vardas:*
Telefonas:*
Mūsų vadybininkė Jums paskambins ir suderins datą bei laiką.

Dantų Protezavimas

Dantų protezavimas tikslas – atkurti prarastą dantų struktūrą ar pačius dantis, kramtymo komfortą, estetinę išvaizdą, dėl dantų netekimo sutrikusią kalbą. Taip pat protezavimas užtikrina dantų gydymo metu pasiektų rezultatų stabilumą ir ilgalaikiškumą. Teisingai ir tiksliai pagaminti dantų protezai beveik nesiskiria nuo nuosavų dantų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cirkonio Keramika

Cirkonio keramikos protezai – itin estetiški ir labai tvirti. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas. Jis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl uždėjus keramikos apdailą, atrodo labai natūraliai. Toks protezas tvirtumu lenkia bemetalės keramikos restauracijas.

Cirkonio keramika pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

  • Ypatingai tvirta.
  • Ilgaamžė.
  • Labai estetiška.

Kaina: 1400 Lt

Metalo keramika

Metalo keramikos protezo pagrindas pagaminamas iš metalo, kuris padengiamas keramikos sluoksniu, atitinkančiu Jūsų dantų spalvą. Šitie protezai atrodo gana estetiškai ir yra pakankamai tvirti. Tačiau šis protezavimo būdas turi vieną trūkumą: vainikėlyje esantis metalas nepraleidžia šviesos, todėl danties protezas atrodo ne toks natūralus kaip bemetalės keramikos vainikėlis. Metalo keramikos protezais galima protezuoti pavienius dantis bei didelius dantų eilių defektus.

Kaina: 450 Lt

Bemetalė keramika

Bemetaliai protezai gaminami tik iš keramikos nenaudojant metalo. Tokie protezai yra laidūs šviesai ir atrodo natūraliai ir estetiškiai, todėl rekomenduojami priekinių dantų protezavimui. Bemetalės keramikos protezai tinkami tik pavieniams priekiniams dantų defektams atstatyti.

Kaina: 1100 Lt

Dantų įklotai-užklotai

Kai danties vainiko defektas būna didelis, o plombavimas gali būti neefektyvus, siūlome trūkstamą danties dalį atstatyti porceliano įklotu ar užklotu. Spalva kiekvienu atveju parenkama individualiai. Be to, išvengiama danties šlifavimo ir protezavimo vainikėliu. Tai tikrai puikus sprendimas, leidžiantis pacientui sutaupyti lėšų ir laiko. Įklotai – užklotai užtikrina ilgaamžę ir estetišką restauraciją.

Kaina: nuo 500 Lt

Lanko atraminiai protezai

Jei netenkama dantų, tai tokius defektus galima atstatyti lanko atraminiais protezais – šalia defekto esančius dantis apvelkant karūnėlėmis su tarpine dalimi, atstojančia savus dantis

Lanko atraminiai protezai naudojami tam, kad:

  • atstatyti dantų defektus (prarastus dantis)
  • sutvirtinti paslankius dantis.
  • perskirstyti kramtymo krūvį.

Kaina: nuo 2000 Lt

Dantų protezavimas ant implantų

Tai tokie patys vainikėliai, tiltai ar išimami protezai, tvirtinami ant implantų , kokie yra tvirtinami ir ant apšlifuotų dantų.Protezai ant implantų gali būti ne tik cementuojami, bet ir prisukami.

Kaina: 1600 Lt

http://meledaklinika.lt/dantu-protezavimas-vilniuje/