slider5.jpg slider4.jpg slider3.jpg slider2.jpg slider1.jpg
Užsirašykite
Vardas:*
Telefonas:*
Mūsų vadybininkė Jums paskambins ir suderins datą bei laiką.

Endodontija

Endodontinio gydymo metu yra gydomas danties vidus. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas - sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanaluose ir apsaugoti aplinkinius audinius nuo infekcijos. Šaknies kanalas turi būti steriliai išvalytas ir kokybiškai, hermetiškai užplombuotas. Naudojant šiuolaikinius gydymo būdus ir medžiagas galima atlikti sėkmingą kanalų gydymą.

 

 

Danties pulpa, tai danties „nervas", esantis danties vainiko ir šaknų viduje. Per dantų kariesą bakterijos patenka į šaknies kanalus. Kanaluose esanti pulpa yra  infekuojama, tuomet atsiranda įvairūs skausmai.

 

 

 

 

Infekuota ar pažeista pulpa pašalinama, kanalas išvalomas instrumentais ir išplaunamas cheminėmis medžiagomis, tada užplombuojamas.

Kokybiškas šaknies kanalo užplombavimas apsaugo nuo mikroorganizmų plitimo dantyje ir už danties ribų. Gydymo metu turi būti atliekamos radioviziogramos. Kokybiško gydymo kontrolei įvertinti endodontinio gydymo eigoje padaromos ne mažiau kaip 3 radioviziogramos.

Dažnai danties kanalai būna užgydyti ir suplombuoti nekokybiškai, todėl jų pergydymas, šiais nuolat tobulėjančios medicinos laikais, neišvengiamas. Tuo atveju, kai dantį planuojama protezuoti ar atlikti kitą sudėtingą restauraciją, o danties kanalas ankščiau buvo plombuotas cementu ar kitomis kanalų plombavimui nepritaikytomis medžiagomis, tenka pergydyti.

Ši pakartotinė endodontinio pergydymo procedūra gali išsaugoti Jūsų dantį.